Chale Aconchegante - Lagoa De Ibiraquera, Praia Do Rosa
Το Chale Aconchegante - Lagoa De Ibiraquera, Praia Do Rosa βρίσκεται στην πόλη Imbituba, 3 χλμ. Από Νησί Batuta και προσφέρει εξωτερική πισίνα.
ΠαραΛία Ouvidor απέχει λιγότερα από 3,1 χλμ.
Τα δωμάτια είναι εξοπλισμένα με μπαλκόνι, καναπέ και παροχές τσάι/καφέ καθώς και με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους μέσα στο μπάνιο.
Μια βόλτα 6 λεπτών θα οδηγήσει τους επισκέπτες στα μαγαζιά όπως η μπυραρία Bersabeer pub de cervejas artesanais.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia do Rosa1982 χλμ.
- Lagoa de Ibiraquera1386 χλμ.
- pousada aconchego do rosa1630 χλμ.
- Santuario De Angelina852 χλμ.
- ΛίμΝη Meio1964 χλμ.
- Mar del Rosa1587 χλμ.
- Beleza Pura1741 χλμ.
- S.A.L Garopaba1616 χλμ.
- Vila Seychelles Cabanas1552 χλμ.
- Coral Biquinis690 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Hercilio Luz88 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Chale Aconchegante - Lagoa De Ibiraquera, Praia Do Rosa Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 20 λεπτά με τα πόδια από τo Chale Aconchegante - Lagoa De Ibiraquera, Praia Do Rosa Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo Chale Aconchegante - Lagoa De Ibiraquera, Praia Do Rosa Ξενοδοχείο;
Τo Chale Aconchegante - Lagoa De Ibiraquera, Praia Do Rosa Ξενοδοχείο παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo Chale Aconchegante - Lagoa De Ibiraquera, Praia Do Rosa Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo Chale Aconchegante - Lagoa De Ibiraquera, Praia Do Rosa Ξενοδοχείο στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Chale Aconchegante - Lagoa De Ibiraquera, Praia Do Rosa Ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο τo Chale Aconchegante - Lagoa De Ibiraquera, Praia Do Rosa Ξενοδοχείο ξεκινούν από 45$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Τι είδους πισίνα έχει σε ξενώνας;
Υπάρχει θερμαινόμενη πισίνα σε ξενώνας.